Loading...

Forma na pečení čtvercová 17x17cm - Ibili

Rozevírací forma na pečení čtvercového tvaru má kvalitní povrchovou úpravu s nepřilnavou vrstvou
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

316 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Čtvercová forma na pečení z kvalitního ocelového plechu s teflonovým povrchem, který zabraňuje připalování má rozměry 17 x 17 centimetrů a výšku 7 centimetrů. Jednoduchý systém otevírání boků formy umožňuje snadné vyjmutí pečiva. Formu je možné umývat v myčce na nádobí.

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Technické parametry

Kategorie: Forma na dorty
Čtvercové a obdelníkové formy na dorty
Teflonové formy na dorty
Teflonové
Minecraft dort
Výrobce Ibili
EAN 8411922090765
Kód produktu 826517
Typ formy a plechy
Barva černá
FORM dort

Recenze

Perfektní velikost na malý dort, nebo moučník pro malou domácnost. Lépe se z toho tvaru krájí porce.
Nákup dorazil v pořádku vše bylo neporušené, děkuji za dárek,už jsem některé formy vyzkoušela a pečení v nich je bezchybné.Jenom bych přivítala kdyby se ve vašem obchodě objevila rozkládací kulatá forma průměru 15 nebo 18cm.Jeste jednou dekuji a těším se na další nákup.Vodakova S.⁶7
Prima!!! Parádní velikost pro jednu osobu.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minecraft

Potahovací hmota 1 Kg - pistáciová zelená - Kelmy

Potahovací hmota pistáciově zelené barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort čtvercová stříbrná 45x45cm - Ibili

Vsaďte při výstavbě svého nadčasového dortu na kvalitní a pevnou základnu v podobě tohoto praktického

165 Kč

Skladem > 5 ks

Modelované pixelové postavičky sada 6ks 180g - Fagos

Přenes oblíbený svět pixelových her na narozeninový dort – ručně modelované cukrové figurky nadchnou

267 Kč
148.3 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Podložka pod dort čtvercová stříbrná 30x30cm - Ibili

Novodobá základna na fondant, která se honosí svojí lehkostí, nezávadností a dostatečnými rozměry 30x

129 Kč

Skladem 5 ks

Párty pozvánka Minecraft 6ks - Godan

Párty pozvánky Minecraft. V balení 6 ks.

39 Kč

Skladem > 10 ks

Možná budete k formě potřebovat

King spray olej ve spreji 500ml - IRCA

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

167 Kč
33.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml - Ibili

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

135 Kč
54 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Olej ve spreji (500 ml) - Senna

Olej ve spreji k vymazání forem.

113 Kč
22.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-14 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
227 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks